IK Gimletroll

Kontakt oss

Kontakt oss
 
Postadresse
IK Gimletroll
Tretjønnveien 100
4633 Kristiansand
Org.nr: 876 109 972

Besøksadresse
Presteheia Klubbhus
Tretjønnveien 100
4633 Kristiansand
 

Telefon / E-post
Telefon kontoret:   38 09 50 98
Mobil daglig leder:  91752065
E-post: post@gimletroll.no

 



 
 
  Telefontid/Kontortid: Mandag til fredag 09:00 - 15:00
Kontonummer:
Offisielt kontonummer:
Medlemsinnbetalinger kontonummer:


2801.07.83102
2801.10.83821

 
 

Administrasjonen (på Gimletroll kontoret)

Tyge Carlsen Karianne Berntsen Ole Martin Haukedal
Daglig leder og
sportslig ansvarlig

Turneringsleder
(Trollcup),
Regnskap-/
kontormedarbeider
Fiks-ansvarlig

Design / Web / IT

Kontaktpersoner
 

Administrasjon

     

Daglig leder og sportslig ansvarlig

Tyge Carlsen tyge@gimletroll.no 91752065
Regnskap-/
kontormedarbeider (Vikariat)
Simen Neset simen@gimletroll.no 48070442
IFO-Leder (Idrettsfritidsordning) Inger Løwø Syvertsen inger@gimletroll.no 95159573
Design / Web / IT Ole Martin Haukedal ole.martin.haukedal@gmail.com 45271337
Formann (Hovedstyret) Geir Torstveit geir.torstveit@gmail.com 48898409
(Cuptelefon i ukene rundt Trollcup: 48360998)      
(Permisjon fra 1/7-17) Regnskap- /
kontormedarbeider
Karianne Berntsen karianne@gimletroll.no -
(Permisjon fra 1/7-17) Turneringsleder Trollcup Karianne Berntsen cup@gimletroll.no -

 

Idrett
(* = Klikk på utvalgets navn for liste over øvrige medlemmer)

Fotballutvalg * Egil Mølland egilmolland@gmail.com 90875626
Håndballutvalg * Helge Neset helge.neset@mhwirt.com 91635334
       
Dommerkontakt håndball Arne M. Kristiansen amk@sorbbl.no 91707997
Idrettsskolen      
Løyperyddekomiteen Stein Coward Stein.Coward@kristiansand.kommune.no 38091460
Squash Ole Martin Haukedal ole.martin.haukedal@gmail.com 45271337

 

Merkantilt / øvrig

     
Husstyret * Sigmund Salthaug salthaug@losmail.no 90165513
       


 (Kart fra gulesider.no)

 

IK Gimletroll
Adress: Tretjønnveien 100
4633 Kristiansand
post@gimletroll.no

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products