IK Gimletroll

Dommere kamper 10-12 år

Dommere kamper 10-12 år

Oversikt over kamper med dommere øverst og kontaktinfo på dommerne nederst:

Dommere til hjemmekamper høsten for 10-12 åringene 7'er og 5'er kamper
               
Dato Ukedag Klasse Bane Kamp Kl. Bane Dommer
14.08.2017 Mandag G12 7'er Gimletroll 2 - Søgne 4 17:55 Justvik  
14.08.2017 Mandag G12 7'er Gimletroll 3 - Fløy 2  18:05 Fagerholt  
15.08.2017 Tirsdag G11 7'er Gimletroll Fagerholt 1 - MK 2  18:55 Presteheia  
15.08.2017 Tirsdag G12 7'er Gimletroll 1 - Vigør 2  19:00 Presteheia  
16.08.2017 Onsdag J11 7'er Gimletroll 1 - Donn 2 17:00 Tretjønn  
16.08.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Presteheia 2 - Våg 4 18:10 Tretjønn  
16.08.2017 Onsdag J10 5'er Gimletroll Fagerholt - Hånes 18:00 Fagerholt  
16.08.2017 Onsdag J10 5'er Gimletroll Presteheia 2 - MK 3 18:10 Tretjønn  
               
21.08.2017 Mandag G12 7'er Gimletroll 4 - Våg 6  18:05 Fagerholt  
21.08.2017 Mandag G11 7'er Gimletroll Fagerholt 2 - Donn 1 17:00 Fagerholt  
21.08.2017 Mandag J11 7'er Gimletroll 2 - Vindbjart 1  19:25 Fagerholt  
22.08.2017 Tirsdag G11 7'er Gimletroll Presteheia - Våg 5 19:00 Presteheia  
22.08.2017 Tirsdag G10 5'er Gimletroll Presteheia 1 - Søgne 5 18:00 Presteheia  
22.08.2017 Tirsdag J10 5'er Gimletroll Presteheia 1 - Randesund 2 17:00 Presteheia  
23.08.2017 Onsdag J12 7'er Gimletroll 2 - Øyestad 2  17:00 Tretjønn  
23.08.2017 Onsdag J11 7'er Gimletroll 3 - Flekkefjord 18:55 Fagerholt  
23.08.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Fagerholt 2 - Våg 9 17:00 Fagerholt  
23.08.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Fagerholt 1 - Søgne 3 18:00 Fagerholt  
23.08.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Presteheia 3 - Vindbjart 2 18:10 Tretjønn  
25.08.2017 Fredag G12 7'er Gimletroll 3 - Torridal 3 18:00 Justvik  
               
28.08.2017 Mandag G12 7'er Gimletroll 1 - Fløy 1 17:00 Fagerholt  
28.08.2017 Mandag G12 7'er Gimletroll 2 - Fløy 3 18:05 Fagerholt  
29.08.2017 Tirsdag G10 5'er Gimletroll Presteheia 2 - Randesund 5 17:20    
29.08.2017 Tirsdag J10 5'er Gimletroll Presteheia 1 - Vigør 17:20 Presteheia  
30.08.2017 Onsdag J12 7'er Gimletroll 1 - Farsund  19:10 Tretjønn  
30.08.2017 Onsdag J11 7'er Gimletroll  1 - Søgne 2  17:00 Tretjønn  
               
04.09.0217 Mandag G12 7'er Gimletroll 4 - Vindbjart 1 17:00 Fagerholt  
04.09.2017 Mandag G12 7'er Gimletroll 3 - Start 1 18:05 Fagerholt  
04.09.2017 Mandag G11 7'er Gimletroll Presteheia - Vigør 2 17:55 Justvik  
04.09.2017 Mandag J11 7'er Gimletroll 2 - Otra 19:10 Fagerholt  
05.09.2017 Tirsdag G11 7'er Gimletroll Fagerholt 2 - Søgne 2 17:45 Presteheia  
05.09.2017 Tirsdag G11 7'er Gimletroll Fagerholt 1 - Randesund 6 17:55 Presteheia  
05.09.2017 Tirsdag J10 5'er Gimletroll Fagerholt - Donn 1 16:50 Presteheia  
05.09.2017 Tirsdag G10 5'er Gimletroll Presteheia 3 - Randesund 3 17:00 Presteheia  
06.09.2017 Onsdag J12 7'er Gimletroll 2 - Vegårshei 19:10 Tretjønn  
06.09.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Presteheia 1 - Fløy 2 18:00 Tretjønn  
06.09.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Fagerholt 1 - Våg 3 18:00 Fagerholt  
06.09.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Fagerholt 2 - Vindbjart 3 18:00 Fagerholt  
06.09.2017 Onsdag J10 5'er Gimletroll Presteheia 2 - MK 1 18:00 Tretjønn  
               
11.09.2017 Mandag G12 7'er Gimletroll 4 - Randesund 5 18:05 Fagerholt  
11.09.2017 Mandag G12 7'er Gimletroll 2 - Våg 4 19:10 Fagerholt  
12.09.2017 Tirsdag G11 7'er Gimletroll Presteheia - Tveit 17:45 Presteheia  
13.09.2017 Onsdag J11 7'er Gimletroll 3 - Søgne 1  18:55 Fagerholt  
13.09.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Presteheia 2 - Tveit 18:00 Tretjønn  
               
18.09.2017 Mandag G12 7'er Gimletroll 3 - Tveit 2 18:20 Fagerholt  
18.09.2017 Mandag G11 7'er Gimletroll Fagerholt 1 - Søgne 3 17:15 Fagerholt  
18.09.2017 Mandag J11 7'er Gimletroll 2 - Fløy 19:25 Fagerholt  
19.09.2017 Tirsdag G12 7'er Gimletroll 1 - Søgne 1 17:55 Presteheia  
19.09.2017 Tirsdag G12 7'er Gimletroll 2 - Hånes  19:00 Presteheia  
19.09.2017 Tirsdag G11 7'er Gimletroll Fagerholt 2 - Tveit 18:55 Presteheia  
19.09.2017 Tirsdag J10 5'er Gimletroll Presteheia 2 - Randesund 3 17:00 Presteheia  
20.09.2017 Onsdag J12 7'er Gimletroll 1 - Kvinesdal 1 18:05 Tretjønn  
20.09.2017 Onsdag J12 7'er Gimletroll 2 - Lillesand 19:10 Tretjønn  
20.09.2017 Onsdag J11 7'er Gimletroll  1 - Vindbjart 2  17:00 Tretjønn  
20.09.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Fagerholt 2 - Randesund 9 18:00 Fagerholt  
20.09.2017 Onsdag J10 5'er Gimletroll Presteheia 1 - Lillesand 1 18:30 Stadion  
20.09.2017 Onsdag J10 5'er Gimletroll Fagerholt - Otra 18:30 Stadion  
               
25.09.2017 Mandag G12 7'er Gimletroll 4 - Kvinesdal 1 18:05 Fagerholt  
25.09.2017 Mandag J11 7'er Gimletroll 3 - Vigør 2 17:00 Fagerholt  
26.09.2017 Tirsdag G11 7'er Gimletroll Presteheia - Vigør 4 17:45 Presteheia  
27.09.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Presteheia 1 - Søgne 2 18:00 Tretjønn  
27.09.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Presteheia 3 - Randesund 4 17:00 Tretjønn  
27.09.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Fagerholt 1 - Kvinesdal 18:00 Fagerholt  
               
11.10.2017 Onsdag J12 7'er Gimletroll 1 - Otra 18:05 Tretjønn  
11.10.2017 Onsdag J12 7'er Gimletroll 2 - Randesund 1 19:10 Tretjønn  
               
16.10.2017 Mandag G12 7'er Gimletroll 4 - Randesund 8 18:05 Fagerholt  
18.10.2017 Onsdag G10 5'er Gimletroll Presteheia 1 - Donn 1 18:00 Tretjønn  

 

Klubbdommere 2017

Navn  Alder Lag Tlf spiller Telefon mor Telefon far E-post
Torstein Sundby Håland 2002 G15 41648689 41567244 91655833 bente.sundby-haland@elkem.no; trygve.haland@gmail.com
Sindre Hoel 2002 G15 91385357 48351872 90910786 familienhoel@getmail.no
Jørgen B. Beckmann 2002 G15 46982717 98619113 95257321 beckmann@ansgarskolen.no; jorrebeck@gmail.com
Felix Fosseng Sandve 2003 G14 94036210 47302728   tfsandve@hotmail.com
Truls Lønn Foss 2003 G14 98108036   47066373 tor.h.foss@gmail.com; Truls.l.foss@gmail.com 
Armann Aasen 2003 G14 47678803 99252012 97586730 nina.c.overby@uia.no; armann.aasen@gmail.com; arild.aasen@dnbeiendom.no 
Max Jørgen Fosselie  2003 G14 96040103     jan.inge.fosselie@gmail.com
Nora Sannes Hole 2001 Dame 46968140     nora_hole@hotmail.no
June Sønderland Kvammen 2003 J14 92019094 97434520 91893539 mona.sonderland@gmail.com; sverre.kvammen@gmail.com
             
             
Ønsker kun å dømme turneringer i helgene            
Oliver MacIntosh 2002 G15       monicandersen@gmail.com
             
Ikke dømme mer - levere utstyr            
Petter Utne 2003 G14 M 92440202     ellen.froysaa@gmail.com
Mathias Bakke Ystaas 2003 G14 P 99219888     johan@ystaas.no
Stine Moe Skautvedt 2003 J14 90521219     anne@skbk.no
Dina Skarning Andersen 2003 J14 47953900     urbankaabbaaj@gmail.com
Julie Rebeca Aabel 2003 J14 91798168     hilde.aabel@gmail.com; oysaab@ae.no
             
             
????            
Henrik Newport 2001 G16       glenn.newport@gmail.com
Jesper Brodersen 2001 G16       jahn_helge.brodersen@getmail.no
Adrian Kjelland 2003 G14 97029237     adrian.kjelland@gmail.com
Daniel Alexander Kersten 2003 G14 95734492     birker4@gmail.com
Peder Svendsberget 2003 G14 M 99400349     s.svendsberget@yahoo.no
Gabriel Ødgren 2003 G14 48184774 M 97955374   beritodgren@hotmail.com
Sander Ludvigsen 2003 G14 47673651     ludvigsenelisabeth@gmail.com
Petter Torp 2003 G14 92803019     skar-to@online.no
Maja Pedersen Sæther 2003 J14 95090052     maritsat@me.com
Mary Jane Bubuli Gabrielsen 2003 J14 97875166     attitude65@gmail.com
Thea Bakke Tørum 2003 J14 93801303     ihb.torum@gmail.com
Anjali Simhan 2003 J14 45091574     tihusi@gmail.com
Anna Yantian Olsen 2003 J14 97029455     ole.ragnar@gunerius.as
Cornelia Brekke 2003 J14 97682624     kjebred@online.no; nina.b@online.no

 

IK Gimletroll
Adress: Tretjønnveien 100
4633 Kristiansand
post@gimletroll.no

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products