IK Gimletroll

Kontakt oss

Kontakt oss
Postadresse
IK Gimletroll
Tretjønnveien 100
4633 Kristiansand
Org.nr: 876 109 972

Besøksadresse
Presteheia Klubbhus
Tretjønnveien 100
4633 Kristiansand

Telefon / E-post
Telefon kontoret: 38 09 50 98
Mobil daglig leder: 91752065
E-post: post@gimletroll.no



Telefontid/Kontortid:Mandag til fredag 09:00 - 15:00
Kontonummer:
Offisielt kontonummer:
Medlemsinnbetalinger kontonummer:


2801.07.83102
2801.10.83821

Administrasjonen (på Gimletroll kontoret)

Tyge CarlsenKarianne BerntsenInger Løwø SyvertsenReidun Kathrin DahlOle Martin Haukedal
Daglig leder og
sportslig ansvarlig
Regnskap-/
kontormedarbeider, Trollcup-leder (Vikariat), Fiks ansvarlig
IFO-leder
(Idrettsfritidsordning)
IFO-medarbeider og
ansvarlig for Eat Move Sleep, sommeridrettsskolen og Opp av Go'stolen
Design / Web / IT

Kontaktpersoner

Administrasjon

Daglig leder og sportslig ansvarlig

Tyge Carlsentyge@gimletroll.no91752065
Regnskap-/
kontormedarbeider, Turneringsleder Trollcup, Fiks ansvarlig (Vikariat)
Karianne Berntsenkarianne@gimletroll.no41688658
IFO-Leder (Idrettsfritidsordning)Inger Løwø Syvertseninger@gimletroll.no95159573
IFO-medarbeider og ansvarlig for Eat Move Sleep, sommeridrettsskolen og Opp av Go'stolenReidun Kathrin Dahlreidun@gimletroll.no48247996
Design / Web / ITOle Martin Haukedalole.martin.haukedal@gmail.com45271337
Formann (Hovedstyret)Michael MaltzMichael.Malz@veidekke.no90513406
(Cuptelefon i ukene rundt Trollcup: 48360998)
Regnskap- /
kontormedarbeider
Karianne Berntsenkarianne@gimletroll.no-
Turneringsleder TrollcupKarianne Berntsencup@gimletroll.no-

Idrett
(* = Klikk på utvalgets navn for liste over øvrige medlemmer)

Fotballutvalg * (Ledig verv)


Håndballutvalg *Morten Sørensenmorten.sorensen@techano.no47204200
Dommerkontakt håndballArne M. Kristiansenamk@sorbbl.no91707997
Idrettsfritidsordning (IFO)Inger Løwø Syvertseninger@gimletroll.no95159573
LøyperyddekomiteenStein CowardStein.Coward@kristiansand.kommune.no38091460
SquashOle Martin Haukedalole.martin.haukedal@gmail.com45271337

Merkantilt / øvrig

Husstyret *Sigmund Salthaugsalthaug@online.no90165513


(Kart fra gulesider.no)

 

IK Gimletroll
Adress: Tretjønnveien 100
4633 Kristiansand
post@gimletroll.no

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift