IK Gimletroll

Treningstider

Treningstider

Treningstider håndball fra 12. august 2019 - 31. mai 2020

Treningstider håndball fra 12. august 2019 - 31. mai 2020


Havlimyrhallen

Tirsdager hall
16:00 – 17:00: 2013
17:00 – 18:00: J 2007 P/F
18:00 – 19:00: J 2006 F/PG 2008 P/F Halv bane hver

19:00 – 20:00: J 2008 P/F

20:00 – 21:00: J 2004

21:00 – 22:00: Ledig


Onsdager hall
16:00 – 17:00: Ledig

17:00 – 18:00: G 2009 F/P

18:00 – 19:00: J 2008 P/F G 2008P/FHalv bane hver
19:00 – 20:30: J 2006 P/F
20:20 – 22:00: Ledig


Fredager hall
15:30 – 17:00: J 2006 P
17:00 – 18:00: J 2011 PG 2009/F Halv bane hver

18:00 – 19:00: Gimletroll
19:00 – 20:00: Gimletroll


Styrkerom - Havlimyrhallen

Mandager
20:00 – 21:30: 3 div dame


Tirsdager

17:00 – 18:00: Fysisk J 2006

18:00 – 19:00: Fysisk J 2005

19:00 – 20:00: Fysisk J 2003/04

20:00 – 21:00: Fysisk G 2005


Onsdager

20:00 – 21:00: Fysisk


Gimlehallen

Mandager – BANE 3
16:00 – 17:00 J 2004

17:00 – 18:00 J 2009 F

18:00 – 19:30: Gimletroll

19:30 – 21:00: J 2003

21:00 – 22:00: Ledig


Tirsdager – BANE 2
18:00 – 19:00: G2007

19:00 – 20:30: 3 div

20:30 – 22: 00 J20


Onsdager – BANE 3

15:30 – 17:30: ledig

17:30 – 19:00: J 2003

19:00 – 20:30J 2005

20:30 – 21:00: J20

21:00 – 22:00: J 20


Onsdager – BANE 2

16:00 - 17:00: G 2007

17:00 – 18:00: J 2010

18:00 – 19:00 J 2009 P


Torsdager – BANE 2

16:00 – 17:00: G 2005 /2006

17:00 – 18:00: J 2007 P/F


Torsdager – BANE 3

16:00 – 17:00: J 2009 P

17:00 – 18:00: J 2003

20:30 – 22:00: 3. div


AQ hallen

Mandag

20:30 – 22:00: J 20


Onsdag

17:30 – 19:00 J 2004


Torsdag

19:30 – 20:30: J 2005


Fagerholt skole

Mandager
19:00 – 20:00: G 2009


Tirsdager

17:00 – 18:00: J 2011 F

18:00 – 19:00: J 2012

19:00 – 20:00: Ledig


Onsdag

17:00 – 18:00: 2013

18:00 – 19:00: G 2012

19:00 – 20:00: J 2009


Torsdager

17:00 – 18:00: G 2011 P/F

18:00 – 19:00: Gimletroll

19:00 – 20:00: G 2010


Presteheia skole

Mandag

17:00 – 18:00: Ledig

18:00 – 19:00: Ledig


Tirsdag

16:00 – 17:00: Ledig

17:00 – 18:00: J 2012

18:00 – 19:00: G 2012


Onsdager

17:00 – 18:00: (venter på svar på tid)

18:00 – 19:00: J 2010 P


Fredager

16:30 – 17:30: Ledig


Viktig Info fra Idrettsetaten.

Til alle klubber med trening i kommunale idrettshaller:

Trening for sesongen 2019/20 - diverse opplysninger.

Første treningskveld mandag 12. aug 2019. Siste treningskveld fredag 29. mai 2020.

Idrettshaller, gymsal, skytebane, judolokaler er stengt for trening:

I juleferien: f.o.m. 23/12.2019 – t.o.m. 1/1 2020

I vinterferien:f.o.m. 17/2.2020 – t.o.m. 21/2 2020

I påskeferien:f.o.m. 6/4 2020 – t.o.m. 13/4 2020

Kamper som må spilles vanlige ukedager har fortrinnsrett til idrettshall.

Klubber som er oppsatt med trening slike dager må avstå fra trening.

Ved eksamen vår 2020 fra ca 18. mai kan deler av Gimlehallen og AQ Idrettshall bli stengt.

Det kan også komme arrangementer som gjør at det ikke kan trenes enkelte dager.

Foreløpig har vi følgende dager som helt eller delvis er STENGT:



GIMLEHALLEN:

Fre 23. aug-RIL HåndballcupHele anleggetfra kl 16.00

Fredag 18.okt. -Sørlandstreffen KHS Hoved hallfra kl 19.00

Fredag 1. nov.- Troll cupHele anleggetfra kl. 16:00

Fredag 8. nov.- Kr.sand bueskytterHovedhallfra kl. 18:00

Torsdag 5.des.-rigg turnshow oppheng i tak Hovedhallfra kl 22.00

Fredag 6. des.- rigg turnshow Hovedhallfra kl. 18:00

Man. 13. og tirs 14. jan - UtdanningsmesseHele anleggetbegge dager 7.00-22.00

Ons. 29. jan-Skoleturnering NHFHovedhallfra kl.8.00-16.00

Ons 26. feb.-KRS kampHovedhall16.00-20.00

Fre. 6. mars-NM Volley U19Hovedhall og RS hall8.00-22.00

Ons . 29 april-Skoleturnering NHFHovedhallfra 8.00-16.00


ODDERNESHALLEN:

Fredag 20. sept.-Badminton RankingHallenFra kl 16.00

Man. 4.nov.-AK H.2.div. kampHallenfra kl 20.00

Ons 29.jan.-Barneskole turnering NHFHallen8.00-16.00

Ons.29. jan -AK H.2.div. kampHallenfra kl.19.00

Tors. 30. jan-NM U15-17 NBFHallen fra kl. 16.00

Fre. 31. jan -NM U15-17 NBFHallen8.00-22.00

Ons.26. feb. -AK H.2.div. kampHallenfra kl. 19.00

Tors. 5. mars-AK H.2.div. kampHallenfra kl. 19.00

Ons. 1. april -AK H.2.div. kampHallenfra kl. 19.00

Ons 29. april-Ungdomskole turnering NHFHallen 8.00-16.00


BADMINTONHALLEN:

Fredag 30. aug.Dansekonkuranse KDKHallenfra. Kl. 16.00

Tors. 30. jan-NM U15-17 NBFHallen fra kl. 16.00

Fre. 31. jan -NM U15-17 NBFHallen8.00-22.00

Fre. 6. mars-NM U19 VolleyballHallen8.00-22.00


ODDERØYHALLEN:

Tirs. 13.- fre 16.aug.-UIA på plen Bendiksbukt og WC i hallen4.dager 00.00-24.00

Tirs., ons. og tors. 20.-21.-22. aug.-Kvadraturen Skolesenter.3 dager. 8.00 -16.00

Fredag 23.- søn.25. aug-Utstilling SØRAKFre. kl 16.00 - søndag kl 22.00

Fre 14. – søn 16. mars-Hundeutstillingfra fre. kl 20.00 – søn. 22.00


IDDA IDRETTSHALL:

Fre.6.-man. 9. sept.-Valg hallenfra fre kl 16.00-hele mandag 9/9


HAVLIMYRHALLEN:


FLEKKERØYHALLEN:

Fre.6.-man. 9. sept.-Valg Kantinafra fre kl 16.00-hele mandag 9/9

Fre. 20. sept.-24h. Festival MenighetenHallenfra kl. 18.00

Tirsdag 8. okt.-MannsmøteHallenfra kl 16.00

Tors. 17. – fre 18. okt.-Ungdomshelg MenighetenHallenfra tors kl.16.00 og hele fredag Tirsdag 3. mars-MannsmøteHallenfra kl 16.00

Fredag 8. mai -MisjonskirkaHallenFra kl 16.00

Ons 27. mai -1 juni-ØygospelHallenFra ons kl 16.00

Fre 12. Juni - Loppemarked HallenFra kl 16.00

Fre 19. juni-SørcupHele anleggetFra kl 16.00


MØVIGHALLEN:

Fre.6.-man. 9. sept.-Valg hallenfra fre kl 16.00-hele mandag 9/9


VÅGSBYGDHALLEN:


KARUSSHALLEN:


TORRIDALSHALLEN:

Fre.6.-man. 9. sept.-Valg hallenfra fre kl 16.00-hele mandag 9/9


HELLEMYRHALLEN:

Fre.6.-man. 9. sept.-Valg hallenfra fre kl 16.00-hele mandag 9/9

TVEIT IDRETTSHALL:

Fre. 8. nov.Tveit Lions riggHallen7.00-22.00

Man 11.novTveit Lions nedriggHallen7.00-15.00


HÅNESHALLEN:


SUKKEVANNSHALLEN :

Fre.6.-man. 9. sept.-Valg Bordtennishallenfra fre kl 16.00-hele mandag 9/9


AQUARAMA IDRETTSHALL:

Torsdag 29/8-Vipers kampBegge baneneFra kl 15.00

Torsdag 19 og fredag 20/9 -Bankett / middagBegge baner Fra tors kl 16.00 og hele fredag

Onsdag 9/10-Vipers kampBegge baneneFra kl 15.00

Onsdag 30/10-Vipers kampBegge baneneFra kl 15.00

Onsdag 13/11-Vipers KampBegge baneneFra kl 15.00

Onsdag 18/12-KRSkampBegge baneneFra kl 15.00

Onsdag15/1-Vipers kamp Begge baneneFra kl 15.00

Onsdag 29/1-Vipers kampBegge baneneFra kl 15.00

Onsdag 19/2- KRS kampBegge baneneFra kl 15.00

Onsdag 26/2-Vipers kampBegge baneneFra kl 15.00

Onsdag 11/3-Vipers kampBegge barneneFra kl 16.00

Det kan komme omberamminger,følg med i NHF sin banedagbok.

OBS: I tillegg kommer E- cup og NM kamper OBS !

 

IK Gimletroll
Adress: Tretjønnveien 100
4633 Kristiansand
post@gimletroll.no

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift