IK Gimletroll

Dommere kamper 10-12 år

Dommere kamper 10-12 år
Dommere til hjemmekamper høst for 10-12 åringene










Dato

Ukedag

Klasse

Bane

Hjemmelag

Bortelag

Kl.

Bane

Dommer

August









19.08.2019

mandag

G12

9èr B

Gimletroll Fagerholt 1

Hånes

16.40

Justvik

Lloyd

19.08.2019

Mandag

J11

7èr

Gimletroll F3

Torridal

18:05

Fagerholt

Erlend Abelseth

19.08.2019

Mandag

G11

7èr

Gimletroll F1

Vigør 3

17:00

Fagerholt

Marianne Mikalsen

20.08.2019

tirsdag

J11

7èr

Gimletroll P

Randesund 1

17:50

Presteheia A

Melissa Holen

20.aug

tirsdag

G11

7èr

Gimletroll F2

Just

16.45

Presteheia A

Melissa Holen

20.08.2019

tirsdag

G11

7èr

Gimletroll P

RIL 6

18:55

Presteheia A

Melissa Holen

21.08.2019

onsdag

G10

7èr

Gimletroll Fagerholt 2

Fløy/Flekkerøy 1

17:30

Lille stadion 7èr C


21.08.2019

Onsdag

J12

9èr

Gimletroll 1

Lillesand 1

17:45

Justvik

Lloyd

27.08.2019

Tirsdag

G11

7èr

Gimletroll F3

Søgne 3

17:50

Presteheia A

Marianne Mikalsen

21.08.2019

onsdag

G10

7èr

Gimletroll Fagerholt 3

Våg 3

18:00

Fagerholt

Lloyd

26.08.2019

Mandag

G12

9èr

Gimletroll P1

Vigør 4

17.45

Justvik

Erlend Abelseth

26.08.2019

Mandag

J11

7èr

Gimletroll F1

RIL 2

17:00

Fagerholt

Lloyd

26.08.2019

Mandag

J11

7èr

Gimletroll F2

Otra

18:05

Fagerholt

Erlend Abelseth

28.08.2019

onsdag

G10

7èr

Gimletroll Faherholt 1

Donn VM1

18:00

Fagerholt

Lloyd

28.08.2019

onsdag

G10

7èr

Gimletroll P 1

Torridal

19:20

Tretjønn

Erlend Abelseth

28.aug

onsdag

J10

7èr

Gimletroll 2

Søgne 1

17:00

Tretjønn

Marte Mikalsen

28.08.2019

Onsdag

J12

9èr

Gimletroll 2

Vindbjart 2

18:55

Kristiansand kunstgress A

Lloyd

28.08.2019

Onsdag

J10

7èr

Gimletroll 1

Søgne 2

18:15

Tretjønn

Melissa Holen

September









02.09.2019

Mandag

J11

7èr

Gimletroll F1

RIL 1

18:05

Fagerholt

Erlend Abelseth

02.09.2019

Mandag

J11

7èr

Gimletroll F3

RIL 5

17:00

Fagerholt

Marianne Mikalsen

02.09.2019

Mandag

J12

9èr

Gimletroll 2

RIL 1

16:30

Justvik

Lloyd

02.09.2019

Mandag

G12

9èr

Gimlerroll F1

Otra 1

17:45 Justvik

Lloyd

03.09.2019

Tirsdag

J11

7èr

Gimletroll F2

Våg 1

17:50

Presteheia A

Marianne Mikalsen

03.09.2019

Tirsdag

G11

7èr

Gimletroll F2

Vigør 5

16:45

Presteheia A

Erlend Abelseth

03.09.2019

Tirsdag

G11

7èr

Gimletroll F1

RIL 9

18:55

Presteheia

Melissa Holen

03.09.2019

Tirsdag

G11

7èr

Gimletroll P

Mandals

17:50

Presteheia A

Melissa Holen

04.09.2019

Onsdag

J10

7èr

Gimletroll 1

Tveit 1

18:15

Tretjønn

Lloyd

04.09.2019

Onsdag

J10

7èr

Gimletroll 2

RIL 1

17:00

Tretjønn

Marte Mikalsen

04.09.2019

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll P1

Donn VM 2

19:20

Tretjønn

Lloyd

04.09.2019

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll F3

RIL 6

18:00

Fagerholt

Marianne Mikalsen

09.09.2019

Mandag

G11

7èr

Gimleroll F3

RIL 11

18:05

Fagerholt

Erlend Abelseth

09.sep

Mandag

J12

9èr

Gimletroll 1

Hisøy Grønn

18:00

Kristinasand kunstgress B

Lloyd

09.sep

Mandag

G12

9èr

Gimletroll P1

Donn 1

17:45

Justvik


10.sep

Tirsdag

J11

7èr

Gimletroll P

GT/Fagerholt 1

18:55

Presteheia A

Melissa Holen

11.sep

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll P2

Vigør 4

17:55

Tretjønn

Lloyd

11.sep

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll F1

Gimletroll F3

18:00

Fagerholt

Lloyd

16.09.2019

Mandag

J11

7èr

Gimletroll F3

Vindbjart

18:05

Fagerholt

Erlend Abelseth

16.09.2019

Mandag

G10

7èr

Gimletroll F3

Fløy

17:00

Fagerholt

Lloyd

17.09.2019

Tirsdag

J11

7èr

Gimletroll F1

Lillesand

17:50

Presteheia A

Marte Mikalsen

18.09.2019

Onsdag

J10

7èr

Gimletroll 2

Greipstad

17:15

Tretjønn

Marte Mikalsen

18.09.2019

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll P2

Søgne 4

19:20

Tretjønn

Erlend Abelseth

18.09.2019

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll P1

Fløy

18:25

Tretjønn

Melissa Holen

18.09.2019

Onsdag

G12

9èr

Gimletroll F1

Våg 3

17:45

Justvik

Lloyd

23.09.2019

Mandag

J11

7èr

Gimletroll 2

Just/tVeit

17:00

Fagerholt

Marianne Mikalsen

23.09.2019

Mandag

G12

9èr

Gimletroll P1

RIL 1

17:45

Justvik

Erlend Abelseth

23.09.2019

Mandag

J12

9èr

Gimletroll 2

Valle/Otra

18:00

Kristiansand kunstgress B

Lloyd

23.09.2019

Mandag

J11

7èr

Gimletroll F1

Vigør

18:05

Fagerholt

Marianne Mikalsen

24.09.2019

Tirsdag

G11

7èr

Gimletroll F2

RIL 7

17:50

Presteheia A

Melissa Holen

24.09.2019

Tirsdag

G11

7èr

Gimletroll F1

lillesand

17:50

Presteheia A


24.09.2019

Tirsdag

G11

7èr

Gimletroll P

Vindbjart 1

18:55

Presteheia A

Melissa Holen

25.09.2019

Onsdag

J10

7èr

Gimletroll

Torridal 1

19:10

Tretjønn

Erlend Abelseth

25.09.2019

Onsdag

J10

7èr

Gimletroll 2

Donn 1

17:00

Tretjønn

Marianne Mikalsen

25.09.2019

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll F2

Gimletroll P1

18:00

Fagerholt

Lloyd

26.09.2019

Torsdag

G10

7èr

Gimletroll F1

Våg 3

18:30

Lille stadion A

Erlend Abelseth

27.09.2019

Fredag

J12

9èr

Gimletroll

RIL 2

18:00

Justvik

Melissa Holen

Oktober









07.10.2019

Mandag

G11

7èr

Gimletroll F3

Våg 3

17:00

Fagerholt


07.10.2019

Mandag

J11

7èr

Gimletroll F3

Donn 1

18:05

Fagerholt

Marianne Mikalsen

07.10.2019

Mandag

J12

9èr

Gimletrol 1

Sørfjell

17:45

Justvik

Lloyd

08.10.2019

Tirsdag

J11

Gimletroll P

Lillesand

17:50

Presteheia

Melissa Holen

08.10.2019

Tirsdag

G10

7èr

Gimletroll P2

Just

17:00

Presteheia B

Melissa Holen

09.10.2019

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll P1

Donn 1

18:50

Tretjønn

Melissa Holen

09.10.2019

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll F3

Hånes Rød

18:00

Fagerholt

Marianne Mikalsen

14.10.2019

Mandag

J12

9èr

Gimletroll 2

Donn 1

18:00

Kristiansand kunstgress B


14.10.2019

Mandag

G11

7èr

Gimletroll

Torden

17:00

Fagerholt

Erlend Abelseth

14.10.2019

Mandag

G11

7èr

Gimletroll F1

Lia 1

18:05

Fagerholt


14.10.2019

Mandag

G12

9èr

Gimletroll F1

RIL 6

17:45

Justvik

Lloyd

16.10.2019

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll F2

Donn WM2

18:00

Fagerholt


16.10.2019

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll F3

Vindbjart

18:30

Lille stadion B


16.10.2019

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll F1

RIL 6

18:30

Lillestadion A

Melissa Holen

21.10.2019

Madag

J12

9èr

Gimletroll 1

Øyestad

18:00

Kristiansand kunstgress A

Lloyd

21.10.2019

Mandag

G12

9èr

Gimletroll P1

Våg 2

17:45

Justvik

Erlend Abelseth

23.okt

Onsdag

G10

7èr

Gimletroll P1

Fløy

17:55

Tretjønn

Lloyd























































5'er kamper

100








7'er kamper

150








9'er kamper

200











Klubbdommere 2019








Navn

Alder

Lag

Tlf spiller

Telefon mor

Telefon far

E-post

Anjali Simhan

2003

J16

46284056

45091574


tihusi@gmail.com; indra.simhan@sshf.no

Hanne Beckmann Kristiansen

2003

J16

47927140

95936422

48325965

benedictebeckmann@icloud.com; geir@forvaltningspartner.no

Ingrid Tveit

2003

J16

90507627

95465895

92011423

tveit@live.com; Terje.Sten.Tveit@ae.no

June Sønderland Kvammen

2003

J16

92019094

97434520

91893539

mona.sonderland@gmail.com; sverre.kvammen@gmail.com

Rahaf Sourani

2003

J16



45573522

sourani2013@yahoo.com








Armann Aasen

2003

G16

47678803

99252012

97586730

nina.c.overby@uia.no; armann.aasen@gmail.com; aasen.arild@gmail.com

Truls Lønn Foss

2003

G16

98108036


47066373

tor.h.foss@gmail.com; Truls.l.foss@gmail.com








Marianne Mikalsen

2004

J15


91880432


auliej@gmail.com

Ingrid Haavind

2004

J15



91539518

leif.haavind@outlook.com

Melissa Holen

2004

J15



94262243

kaholen@oceaneering.com








Arin Deler Hadidi

2005

J14


96971455


hayfa.mustafa77@gmail.com

Carmen Framnes

2005

J14


90648551

98299162

helge.framnes@stenarecycling.com








Erlend Abelsæth

2005

G14


95804675


reidun.abelseth@hotmail.com

Brage Sundby Håland

2005

G14


41567244


bente.sundby-haland@elkem.no

Lloyd Reiersen

2005

G14


45411317


astrid.caroline.reiersen@mhwirth.com

Magnus Nilsen

2005

G14


90991356


ronny.nilsen@hotmail.com

Anders Moe Skautvedt

2005

G14


90521219

97485403

Arne.Skautvedt@sshf.no

Lars Oscar Torstveit

2005

G14



48898409

geir.torstveit@gmail.com

Torjus B Beckmann

2005

G14


98619113


beckmann@ansgarskolen.no

Filip B Fredvik

2005

G14



91613501

kjellfredvik@me.com








Karoline Støle

2006

J13



91188226

jorgenstole@gmail.com

Martine Trollsås Fenger

2006

J13



48035102

rene_fenger@hotmail.com

Andrea Mølland

2006

J13



97961391

egilmolland@gmail.com

Mathilde Enger

2006

J13



40400985

torbjorn.enger@hotmail.com

May Linn Mosdøl Trydal

2006

J13



97768608

totrydal@broadpark.no

Josefine Damman

2006

J13



91176654

borre.damman@gmail.com

Andrea Waage

2006

J13


92666180


kristin.waage@gmail.com

Petrine Sødal

2006

J13



97094079

kristiansodal@hotmail.com

Ada Victoria Fritzman Utsogn

2006

J13



41004646

ejutsogn@gmail.com

Sofie Beckmann Kristiansen

2006

J13



48325965

geir@forvaltningspartner.no

Ingrid Bjørnholmen Øvensen

2006

J13



45452096

vidar.ovensen@gmail.com

Betina Norum Ruenes

2006

J13



45002329

stig.ruenes@getmail.no

Oda Herum Bakken

2006

J13



99553383

arba1@vaf.no

Selma Linnea Lian

2006

J13



95782912

christianlian@yahoo.co.uk

Kamilla Bjørheim

2006

J13



91130670

stein.bjorheim@getmail.no

Rebecka Rosenberg

2006

J13



90826058

morten.rosenberg@hotmail.com

Emilie Storbukås Dale

2006

J13



90123434

Andsto@ae.no

Marte Mikalsen

2006

J13


91880432


auliej@gmail.com

 

IK Gimletroll
Adress: Tretjønnveien 100
4633 Kristiansand
post@gimletroll.no

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift