IK Gimletroll

Dommere kamper 10-12 år

Dommere kamper 10-12 år

Oversikt over kamper med dommere øverst og kontaktinfo på dommerne nederst:

Dommere til hjemmekamper høsten 2018 for 10-12 åringene

Dato Ukedag Klasse Bane Hjemmelag Bortelag Kl. Bane Dommer
                 
27.08.2018 Mandag J12 9'er Gimletroll 2 Fagerholt Torden 17:55 Justvik  
28.08.2018 Tirsdag G12 9'er Gimletroll Fagerholt 1 Birkenes 18:00 Presteheia  
28.08.2018 Tirsdag G11 7'er Gimletroll Presteheia 1 Våg 2 18:05 Presteheia  
29.08.2018 Onsdag J10 5'er Gimletroll Fagerholt 2 Fløy 18:55 Tretjønn  
                 
03.09.2018 Mandag G12 7'er Gimletroll Fagerholt 2 Torridal 17:55 Justvik Rahaf Sourani
03.09.2018 Mandag G11 7'er Gimletroll Presteheia 2 Fløy 18:05 Fagerholt  
03.09.2018 Mandag G11 7'er Gimletroll Fagerholt Gimletroll Presteheia 1 19:10 Fagerholt  
03.09.2018 Mandag J12 9'er Gimletroll 1 Presteheia Rndesund 2 16:45 Justvik Rahaf Sourani
03.09.2018 Mandag J12 7'er Gimletroll 3 Fagerholt Randesund 3     UTSATT
03.09.2018 Mandag J10 7'er Gimletroll Fagerholt 1 Donn 17:00 Fagerholt Hanne B Kristiansen
04.09.2018 Tirsdag G12 7'er Gimletroll Presteheia Våg 3 17:15 Presteheia Rahaf Sourani
04.09.2018 Tirsdag G10 7'er Gimletroll Presteheia 1 Start 1 17:25 Presteheia Felix F Sandve
05.09.2018 Onsdag G10 7'er Gimletroll Fagerholt 1 Mandalskameratene 3 18:35 Lille Stadion  
05.09.2018 Onsdag G10 7'er Gimletroll Fagerholt 2 Marnardal 18:00 Fagerholt  
05.09.2018 Onsdag J11 7'er Gimletroll 1 Amazon Grimstad/Imås 18:00 Stadion  
06.09.2018 Torsdag G10 5'er Gimletroll Presteheia 2 Øvrebø 17:30 Tretjønn  
                 
10.09.2018 Mandag G11 7'er Gimletroll Presteheia 1 Vindbjart 2 18:05 Fagerholt  
10.09.2018 Mandag J12 9'er Gimletroll 2 Fagerholt Fløy 17:55 Justvik  
10.09.2018 Mandag J12 7'er Gimletroll 3 Fagerholt Lillesand 1 16:50 Justvik  
11.09.2018 Tirsdag G12 9'er Gimletroll Fagerholt 1 Randesund 5 19:00 Presteheia Felix F Sandve
11.09.2018 Tirsdag J10 7'er Gimletroll Presteheia Randesund 2 18:00 Presteheia Ingrid Tveit
                 
17.09.2018 Mandag G12 7'er Gimletroll Fagerholt 2 Vindbjart 2 18:05 Fagerholt  
17.09.2018 Mandag G11 7'er Gimletroll Presteheia 2 Start 3 17:00 Fagerholt  
17.09.2018 Mandag J12 9'er Gimletroll 1 Presteheia Torridal 17:55 Justvik  
17.09.2018 Mandag J10 7'er Gimletroll Fagerholt 1 Gimletroll Presteheia 17:00 Justvik  
18.09.2018 Tirsdag G12 7'er Gimletroll Presteheia Tveit 18:05 Presteheia Armann Aasen
18.09.2018 Tirsdag G11 7'er Gimletroll Fagerholt Randesund 4 17:00 Presteheia Armann Aasen
18.09.2018 Tirsdag G10 7'er Gimletroll Presteheia 1 Søgne 3 17:00 Presteheia Hanne B Kristiansen
18.09.2018 Tirsdag G10 7'er Gimletroll Fagerholt 1 Donn 1 17:00 Presteheia Felix F Sandve
18.09.2018 Tirsdag J11 7'er Gimletroll 2 Vindbjart 1 18:05 Presteheia Hanne B Kristiansen
19.09.2018 Onsdag G10 7'er Gimletroll Fagerholt 2 Vigør 5 18:00 Fagerholt  
19.09.2018 Onsdag J11 7'er Gimletroll 1 Lillesand 18:25 Lille Stadion Rahaf Sourani
19.09.2018 Onsdag J10 7'er Gimletroll Fagerholt 2 Randesund 1 18:55 Tretjønn Ingrid Tveit
20.09.2018 Torsdag G10 5'er Gimletroll Presteheia 2 Våg 1 17:30 Tretjønn Ingrid Tveit
                 
24.09.2018 Mandag J12 7'er Gimletroll 3 Fagerholt Torden IL 16:45 Justvik  
25.09.2018 Tirsdag G12 7'er Gimletroll Presteheia Høvdingen 18:00 Presteheia Felix F Sandve
25.09.2018 Tirsdag G11 7'er Gimletroll Presteheia 1 Hånes 1 18:05 Presteheia Armann Aasen
25.09.2018 Tirsdag J10 7'er Gimletroll Presteheia Torridal 17:00 Presteheia Ingrid Tveit
                 
08.10.2018 Mandag G12 7'er Gimletroll Fagerholt 2 Øvrebø 16:30 Justvik  
08.10.2018 Mandag G11 7'er Gimletroll Fagerholt Våg 2 18:05 Fagerholt  
08.10.2018 Mandag J12 9'er Gimletroll 1 Presteheia Vindbjart 17:55 Justvik  
08.10.2018 Mandag J12 9'er Gimletroll 2 Fagerholt Hånes 17:55 Justvik  
                 
15.10.2018 Mandag J12 7'er Gimletroll 3 Fagerholt Fløy 17:55 Justvik  
16.10.2018 Tirsdag G12 7'er Gimletroll Presteheia Våg 2 17:55 Presteheia Armann Aasen
                 
5'er kamper 100              
7'er kamper 150              
9'er kamper 200              

 

Klubbdommere 2018

Navn  Alder Lag Tlf spiller Telefon mor Telefon far E-post
Anjali Simhan 2003 J15 46284056 45091574    tihusi@gmail.com; indra.simhan@sshf.no
Hanne Beckmann Kristiansen 2003 J15 47927140  95936422 48325965 benedictebeckmann@icloud.com; geir@forvaltningspartner.no
Ingrid Tveit 2003 J15 90507627  95465895  92011423  tveit@live.com; Terje.Sten.Tveit@ae.no
June Sønderland Kvammen 2003 J15 92019094 97434520 91893539 mona.sonderland@gmail.com; sverre.kvammen@gmail.com
Rahaf Sourani 2003 J15     45573522  sourani2013@yahoo.com
Nora Sannes Hole 2001 Dame 46968140     nora_hole@hotmail.no
             
Armann Aasen 2003 G14 47678803 99252012 97586730 nina.c.overby@uia.no; armann.aasen@gmail.com; aasen.arild@gmail.com
Felix Fosseng Sandve 2003 G14 94036210 47302728   tfsandve@hotmail.com
             
Truls Lønn Foss 2003 G14 98108036   47066373 tor.h.foss@gmail.com; Truls.l.foss@gmail.com 
             
Skal ikke dømme i 2018:            
Torstein Sundby Håland 2002 G15 41648689 41567244 91655833 bente.sundby-haland@elkem.no; trygve.haland@gmail.com
Sindre Hoel 2002 G15 91385357 48351872 90910786 familienhoel@getmail.no

 

IK Gimletroll
Adress: Tretjønnveien 100
4633 Kristiansand
post@gimletroll.no

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift